Konkurs został rozstrzygnięty!

Konkurs „Czas na Fort” został rozstrzygnięty! Zainteresowanie konkursem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. W sumie w konkursie wzięło udział ponad 600 uczniów z blisko 50 szkół z całej Polski. To ogromny sukces i efekt wspaniałej pracy jaką wykonali nauczyciele i dzieci! Cieszymy się, że dzięki takim inicjatywom i dofinansowaniu Ministerstwo Obrony Narodowej możemy przybliżać znaczenie i historię Fortu III Pomiechówek młodemu pokoleniu.
Jesteśmy głęboko poruszeni dojrzałością przemyśleń zawartych w odpowiedziach na konkursowe pytanie otwarte, z którymi to wypowiedziami przez ostatnich kilka dni zapoznawała się Komisja Konkursowa. Wyłonienie zaledwie trzech zwycięskich prac było w tych warunkach ogromnym wyzwaniem. Komisja długo debatowała, bo godnych wyróżnienia było co najmniej kilkanaście prac, ale niestety nagrodzić można było tylko trzy.
Dziękując jeszcze raz wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom, z przyjemnością publikujemy na stronie www.czasnafort.pl wyniki konkursu wiedzy o Forcie III Pomiechówek . Jesteśmy przebiegiem konkursu zachwyceni.
Dziękujemy Heroes Brand Communication. Bez was zorganizowanie tak ogromnego konkursu byłoby po prostu niemożliwe.