Nowe książki o Forcie

A u nas kolejne nowości🔥. Właśnie wydaliśmy dwie nowe publikacje. Pierwsza, to broszura autorstwa Piotra Oleńczaka, opisującą nieznane materiały ikonograficzne dotyczące Fortu, znajdujące się w zasobach Wojskowe Biuro Historyczne. Druga, to spektakularny album z wybranymi zdjęciami dotyczącymi Fortu i jego więźniów z okresu 1915-1945, autorstwa Doroty Grzechocińskiej.
Broszury będą dostępne dla wszystkich zwiedzających Fort. Album wysyłamy do ponad 200 szkół, bibliotek, muzeów i instytucji, zachęcając do poznania i zainteresowania się historią Fortu i jego więźniów. Umieścimy także wersję elektroniczną albumu na naszej stronie internetowej. Może w przyszłości zbierzemy środki, aby wydać większą ilość albumów - wtedy zlecimy dodruk 📚.
Obie publikacje sfinansował Ministerstwo Obrony Narodowej w ramach naszego projektu Fort III Pomiechowek – śladami naszej historii.
Jesteśmy bardzo wdzięczni Autorom i MON ♥️. Dziękujemy również Heroes Brand Communication za wzięcie na siebie wiekszosci trudów wydawcy.👏